Production House

Production House

Fenomen

Kim “Fenomen” olacak , kimpopüler kalacak? Haftanın “Fenomeni” tam 50 Bin Lira ödülün sahibi olacak. 

Birbirinden iddialı 12 yarışmacı,Türkiye'nin en tanınmış, en popüler yüzleri olabilmek için yarışacak. Hedeflerien çok sevilen, beğenilen, hatta her giydikleri, her yaptıklari ile çok büyükkitleler tarafından desteklenip, takip ve taklit edilen yarışmacı olmak olacak. 

Türkiye’nin en tanınmış yüzleriolmayı başarabilenler, TV yıldızı olma hayallerine bir adım daha yaklaşacak.Kimi oyuncu, kimi sunucu, kimi şarkıcı ya da her ne hayal ediyorsa popülerliklerinibu amaç için kullanacak. 

Kendilerine son derece güvenen12 yarışmacı bir yandan sosyal medya takipçilerini arttırmaya çalışırken biryandan da 8 saatlerini geçirdikleri evde birbirlerini tanıyıp, oylayarak haftanınfenomenini kendileri belirleyecekler. Her hafta, haftanın Fenomeni aynı zamandatam 50 Bin Liranın sahibi olacak. 

Yine her hafta 12 yarışmacıdangitmesi için en çok ismi yazılan bir yarışmacı, eve ve hayallerine vedaederken, yerine çok daha iddiali bir yarışmacı gelecek. 

“Fenomen” yarışmacıları,hiç ekran deneyimi olmamış, internet fenomenleri olabileceği gibi daha önceekran macerası yaşamış TV 8'in yarışmalarına bir dönem damgasını vurmuş güçlükarakterlerden de olabilecek. Bunun yanında dizi oyuncuları, sunucuları gibi çokdaha güçlü rakipler de her hafta elenen yarışmacının  yerine her an gelebilecek. Rekabet her hafta dahada kızışacak.

Evde, sadece hafta içi hergün 8 saatini geçiren yarışmacılar, akşamları ve hafta sonları, dışarıda da popülerlikleriniarttırmayı hedefleyecek. Yarışmacıların kendi sosyal çevreleri de programadahil olabilecek. Ünlü isimleri kendilerini desteklemeye ikna edip yaşadıklarıeve getirerek, ya da TV starlarlarına yakışır trend yaratacak kıyafetler ve dışarıdakiyaşamları ile de hedefleri hep daha popüler, daha da popüler olmak, hatta “Fenomen”olmak olacak. 

Bir strateji ve popülerlikoyunu “Fenomen” Öykü Serter’in sunumu ile 18 Nisan Pazartesi TV 8 ekranlarında başlayacak.Hafta içi her gün yayınlanacak “Fenomen” sosyal medya ile TV ekranını birleştirenyeni bir trend yaratacak.

HEMEN BAŞVUR