Production House

Production House

Kısmetse Olur

Hayallerinin aşkını arayan 7 genç kız ve 7 genç erkek, haftalarca sürecek uzun bir maraton ve bu uzun maratonun sonunda; ya evlenip ortak 250.000 TL’nin sahibi olacaklar ya da kendi yollarını çizip 100’er BİN TL kazanacaklar.

     

Onlar için özel olarak hazırlanmış stüdyoda yaşayacak olan gelin ve damat adayları günlerinin 12 saatini stüdyoda geçirirken geri kalan 12 saatlerini ise istedikleri gibidışarıda özgürce yaşacaklar ama tek bir şartla; dışarı da hiç bir gelin ya dadamat adayı ile görüşmeyecekler. Bu kurala uymayan gelin yada damat adayları tespit edildiği anda yarışmadan diskalifiye edilecekler. Ayrıca bu buluşmayı dışarıda görüntüleyen kişi ise 5.000 TL ödülün sahibi olur.

 

İzleyicilerin vereceği oylar ile her hafta birinci olan bir gelin ve bir damat adayı 10’ar BİN TL’nin sahibi olacak.  Hem zeka hem yetenek hem de güç gerektiren bir çok yarışmada da yarışacak olan gelin ve damat adayları yapılan bu yarışmalar sonunda ilgi duydukları bir yarışmacı ile beraber stüdyo dışında buluşup birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı bulacaklar.

 

İlerleyen haftalar ve ortaya çıkacak olan aşklar ya da birliktelikler sonucunda programa tarafların aileleride dahil olabilecekler.

 

Toplamda 14 yarışmacının sabit kaldığı yarışmada final haftasına kadar her hafta bir erkek ve bir kadınyarışmacı hayallerine veda ederken, bir kadın ve bir erkek yarışmacı iseyarışmaya dahil olarak hayallerini gerçekleştirmek için yarışacaklar.

 

“Kısmetse Olur” bugüne kadar yapılan programlardan farklı olarak; gelin ve damat adaylarının sadece kendileri için hazırlanmışevde “tecrit” halindeki yaşantılarından çıkarak, günlük rutin hayatları ve sosyal çevrelerinin de programa dahil olmasıyla beslenen yeni nesil bir yarışmaprogramıdır.

 

Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “KısmetseOlur”, hafta içi her gün ve hafta sonu “eleme” heyecanı ile KanalD ekranlarında.

 

 

HEMEN BAŞVUR